Školicí středisko OCI

Od roku 2006 je v centru Brna multimediální školicí středisko OCI.cz, které lze všestranně využít.

Logo OCI

Historická budova OCISeminář v OCI.cz

Většina školicích akcí portálu VYUKA.net je pořádána v multimediálním školicím středisku OCI.cz nacházejicí se vedle Měnínské brány v centru Brna. Toto vzdělávací centrum umožňuje uspořádání různorodých školicích akcí, jak pro malé individuálně zaměřené skupiny, tak i větší kurzy a semináře. Disponuje učebnami do 40 účastníků, audiovizuálním vybavením a optickým připojením k Internetu.
 
Učebny jsou v letních měsících klimatizovány a vždy je zajištěna bohatá nabídka teplých a studených nápojů na baru přímo ve školicím středisku. V těsné blízkosti je restaurace i jídelna zdravé stravy, kde je možné zajistit účastníkům školicích akcí obědy nebo další nadstandardní občerstvení.

Samozřejmostí je i kompletní zajištění realizace školicích akcí dle individuálních požadavků.  Všem účastníkům i lektorům poskytuje maximální komfort výuky ve velmi příjemném prostředí v samém centru moravské metropole.

  

 

Storno poplatky za zrušení přihlášky na kurz


Storno přihlášky více jak 15  dní předem:….......bezplatně
 
Storno přihlášky 8 - 15 dní předem:………..…...30%
Storno přihlášky 2 - 7 dní předem:………….......50%
Storno přihlášky1 den a méně předem:…..........100%
 
Na účtování storno poplatku nemá vliv forma úhrad (hotově/převodem) ani zda-li je přihláška uhrazena či nikoliv.  V případě uhrazené přihlášky je storno poplatek odečten z úhrady a zbytek platby vrácen na účet ze kterého platba přišla, u nehrazené přihlášky je na storno poplatek zasílána výzva k úhradě storno poplatku.
 
V případě vážného důvodu pro neúčast v přihlášeném kurzu může pořadatel nabídnout jako náhradu kurz stejného druhu v pozdějším termínu, na který přihlášku bezplatně přesune. O této možnosti rozhoduje pořadatel.